EQUIP 255212 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel, OM3, 2m

Kábel/Csatlakozó/Átalakító

2 650 Ft (2 087 + ÁFA)
eContact garanciaidő36 hónap garancia!
Székesfehérvári készletRendelhető!
Gyártó: EQUIPEQUIP
Kosárba rakás

Kábel/Csatlakozó/Átalakító tulajdonságok: 255212 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel, OM3, 2m Tulajdonságok

Alkalmazás Patch kábel
Kábelhossz 2 m
Kábeltípus Optikai

A Contact Kft. partnerei Partnereink

Egyedi webes sgoláltatások Étterem és söröző Balatonmáriafürdőn
Vírusvédelem és biztonság Szálláshely Balatonmáriafürdőn
Egyedi belsőépítészeti megoldások Étterem és panzió Balatonújlakon
Speedfitness és Flabélos edzőterem Budapesten Tengeri Vitorlástanfolyam a Krk-szigeteken
Nincs miről értesíteni!