EQUIP 255218 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel, OM3, 20m

Kábel/Csatlakozó/Átalakító

255218

3 200 Ft (2 520 + ÁFA)
Garancia36 hónap garancia!
Székesfehérvári készletRendelhető!
Gyártó: EQUIPEQUIP
Kosárba rakás

Kábel/Csatlakozó/Átalakító tulajdonságok: 255218 LC/ST Optikai Fiber Patch kábel, OM3, 20m Tulajdonságok

Alkalmazás Patch kábel
Kábelhossz 20 m
Kábeltípus Optikai
A feltűntetett információk tájékoztató-jellegűek!

A Contact Kft. partnerei Partnereink

Egyedi webes sgoláltatások Étterem és söröző Balatonmáriafürdőn
Vírusvédelem és biztonság Szálláshely Balatonmáriafürdőn
Egyedi belsőépítészeti megoldások Étterem és panzió Balatonújlakon
Speedfitness és Flabélos edzőterem Budapesten Tengeri Vitorlástanfolyam a Krk-szigeteken
Nincs miről értesíteni!